Zwierzęta z Doniecka uratowane! Nowe domy psy i koty znajdą na Łotwie

Wielki sukces międzynarodowej akcji, której celem było uratowanie 27 zwierząt ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Doniecku! Dzięki współpracy ludzi dobrej woli z Polski, Ukrainy, Estonii i Łotwy udało się bezpiecznie przetransportować 10 psów i 17 kotów wraz z opiekunem z ogarniętej wojną Ukrainy do schroniska OTRA MAJA pod Dyneburgiem.

Czytaj Więcej o: Zwierzęta z Doniecka uratowane! Nowe domy psy i koty znajdą na Łotwie

Plany Fundacji

Wszystkich, którym podoba się nasza działalność oraz chcieliby wspomóc nasze działania, zachęcamy do dokonywnia wpłat na konto Fundacji. O wszystkich naszych inicjatywach, potrzebach, efektach działania oraz sukcesach będziemy informować na naszej stronie internetowej, w dziale Aktualności.

Wspomóż nas

Nasza kadra