Pomagamy!

Fundacja Wyspiański pozyskała partnerów, dzięki którym możliwe było przekazanie psa przewodnika, aktorce występującej w Teatrze Śląskim w spektaklu "Spójrz na mnie". W obsadzie przedstawienia od początku gra m.in. Ala i towarzyszący jej pies przedonik. ora na początku 2020 roku przeszła na zasłużoną psią emeryturę i Ali towarzyszy obecnie nowa towarzyszka życia - Asari. By nowy owczarek niemiecki w pełni stał się przewodnikiem Ali, musi jeszcze dokończyć specjalistyczne szkolenie, którego częścią już udało się sfinansować dzięki pomocy naszej Fundacji.

Jeżeli masz ochotę pomóc, zrób przelew na dowolną kwotę - każda złotówka się liczy.

Szkolenie dla Asari realizuje Fundacja Psie Serce. Nr konta 81 1020 3844 0000 1702 0162 2794 z dopiskiem Darowizna na cele statutowe.